4 Comments

  1. Mandrivnik коментує:

    Гарне фото! Неодноразово доводилося там бувати, але як правило у теплішу пору року :-) Тому такою яйлу ще не бачив. Просто вражаюче!
    Познайомився з цим ресурсом кілька днів тому, але знайшов тут дуже багато цікавого. Я теж люблю мандрувати Кримськими горами і пишу про це: http://mandrivnik.blox.ua/html/1310721,262146,21.html?5656. Обміняємося посиланнями? :-)

  2. Mandrivnik коментує:

    Гарне фото! Мені неодноразово доводилося бувати там, але у тепліші пори року :-) Такою яйлу ще не бачив. Просто вражаюче!
    Я теж люблю мандрувати Кримськими горами і пишу про це http://mandrivnik.blox.ua/html/1310721,262146,21.html?5656. Обміняємося посиланнями? :-)

    • Стежинка коментує:

      Дякую!
      Ця яйла вражаюча в будь-яку пору року, мені іноді здається, що там особлива енергетика.
      —-
      Знаю Ваш блог, неодноразово заходила, дуже приємно і цікаво.
      —-
      Зазвичай я не обмінююсь посиланнями просто так, бо не ставлю собі за мету “розкрутити” понад усе, ресурс досить камерний. І я хочу, щоб моїм читачам було максимально комфортно, не перевантажувати їх.
      Ставлю посилання у статтях, якщо вони там потрібні, коли доповнюють власну думку та необхідні. Якщо буду писати нову статтю чи просто невеличкий запис та вирішу, що якийсь з Ваших матеріалів добре доповнює мій текст та фото, то обов’язково поставлю на Вас посилання, і не одне.

  3. […] плато, в грудні. Нещодавно постила фотку, з якої зроблена картина. І от, сьогодні сіла і зробила […]