Дорога в Парадіз

Продовжую свої експерименти з ХДР.

На цей раз – так звана “Дорога в Парадіз”, довжиною 8 км, що веде від міста Судак в селище Новий Світ. Парадіз – стара, грецька назва цього селища.

Дорога небезпечна, змійкою кружляє навколо скель та над прірвами, але кажуть, що хоча б раз у житті її треба пройти пішки. Я це зробила минулої неділі :-)

В об’єктив фотокамери попали: власне дорога, скеля Сокіл (та, що найвища) і миси Нового світу – Капчік та Плоский та трошки – зубці Караул-Оба.

Випадкові записи:

3 Comments

 1. Voronia сказав:

  Привіт! Я хотіла внести Тебе до списку моїх друзів, але чомусь нічого з того не виходить. Колись Ти у ньому була, але того ЖЖ вже немає.
  Може порадиш щось?

 2. Стежинка сказав:

  Привіт, рада тебе бачити!
  Тут все залежить від того, навіщо ти хочеш внести у свій список друзів, бо тут може бути 2 причини:
  1. Хочеш, щоб я читала твої записи “для друзів”.
  2. Хочеш читати мій журнал.

  Якщо в тебе випадок №1 – просто додай в друзі екаунт OpenID http://www.livejournal.com/userinfo.bml?userid=15488372&t=I (але нові записи в твоїй стрічці з’являтися не будуть)

  Якщо в тебе випадок №2 – рішення буде зовсім інше.
  ЖЖ не дозволяє вносити в стрічку друзів “чужі” сайти. Щоб їх читати в стрічці (не тільки мій, але й стенд-елон блоги, щоденники на інших сервісах і т.п.) є RSS-рідери. Вони вбудовані майже в кожен браузер (але ти будеш прив’язана до одного комп’ютера), а є такі, що можна зібрати на сайти (тобто, аналог ЖЖ-шної стрічки, тільки більш досконалі). Найпопулярніші у нас – Яндекс.лента та ГуглРідер. Праворуч від записів, в совбчику, є кнопки, натиснувши на які можна додати в стрічку ГуглРідера або Яндек.Лента мій щоденик. Або зробити те саме вручну. Є ще багато подібних сервісів, знайти пошуковиком їх нескладно.

 3. Voronia сказав:

  Мене цікавить то “2”. Для мене всі ті рідери, яндекси ітп. це такий темний ліс, що я через нього ну ніяк. А допомоги в цій справі вдома не знайду, бо мій чоловік не розуміє ані російської ані української мови. Спробую щось сама “витицяти”, а як ні, то буду якось інакше до тебе мандрувати.