Офіційні маршрути

Я вже досить давно хожу нашими Кримськими горами (щоправда, тут, на місці, все частіше звучить більш прозаїчно і банально – “в гори полазить”, “за грибами”, “за шиповніком”, “за кізілом”, “в гості”, “на рибалку”, і т.п.) і в 90% випадків ні про які спеціальні маршрути мова взагалі не йшла. І колись для мене було відкриттям, що, виявляється, лиди ходять по спеціальних стежках :-). Нє, ну такі як на плато – ясна річ, корисні, бо якщо не ними, то просто шию собі зламати можна, а так, гуляти по лісу (а по плату – тим більше!) спеціально по дорогах і стежках – то був для мене якийсь нонсенс.

Так от, виявилося, що тими стежками насправді ходити дуже зручно :-) А ще є спеціальні “офіційні” маршрути, які навіть затверджені органами влади – типу, там де безпечно, є турстоянки і не може прогнати жоден лісник (постанова Ради міністрів АР Крим від 12.04.05 р. №160, розпорядження Севастопольської міської держадміністрації від 15.04.03 р. №556-р).

І от, для загальної та своєї користі, вирішила впорядковувати свої записи додатково ще й згідно цих маршрутів. Щоб потім можна було зручно передивлятись, які цікавинки розташовані біля того чи іншого переходу. Для цього завела окрему сторінку – Переходи туристичних трас. Їх поки що небагато, бо купа фоток лежать в архівах і не вистачає часу на публікування, деякі я не фотографувала через відсутність в мене фототехніки, а деякі ще чекають на мене. І це мене радує – бо завжди, скільки б я не ходила, мене буде чекати ще одна невідома стежка, а навіть якщо й відома, то по ній, по аналогії з рікою, не можна двічі пройти так само – завжди будуть нові враження, нові емоції, нові відкриття.

Випадкові записи: