Радісні приготування

Ух! Останні кілька днів в мене розписані майже по хвилинах.

Стільки всього зроблено, а ще скільки треба… навіть не уявляю, як то все встигаю, і навіть трошки часу залишається залізти в інтернет :-)

Маленькі дрібнички та великі приготування – нічого не можна забути. Зробити запрошення, надрукувати їх. А скільки треба мистецтва на сам процес запрошення людей! Шампанське, оформлення зали. Манікюр, макіяж, зачіска, сукня. Хоча ні, сукні в мене не буде – це занадто банально.

Навіщо і чому все це? – річ в тому, що я вперше в своєму житті відкриваю персональну художню виставку!

Виставка

Працювати буде з 14 по 28 листопада, відкриття – завтра о 14:00.

Моя художня web-сторінка: http://my.pasteli.org.ua/

І тому на ходу вчусь робити все вищезгадане, а крім того дивлюсь як треба писати прес-релізи. Це теж нове для мене. Річ в тому, що крім фуршету, культурної програми буде ще й преса (обіцяли кілька чоловік з місцевих газет) – а як же ж для “солідності” :-))) Треба ж документальне підтвердження що я “нєімовєрно крута” :-)))))))

За ці кілька днів було стільки цікавого досвіду – виявляється, що коли вламуєшся на високих підборах, майже міні-спідниці, творчим безладом на голові та усмішкою в кабінет якогось міського начальника (особливо якщо там ще купа народу) і починаєш зухвало всіх запрошувати, то всі цьому дуже радіють. В них просто спочатку відкривається рот та вони не можуть нічого сказати, а потім їм нічого не залишається, як розсипатися в компліментах (а потім питати один одного: “А що це було?”) :-))) Однозначно, мистецтво – це сила!

Випадкові записи:

  2 Comments

  1. AVatorL сказав:

   Супер! Молодець! Привітання будуть завтра після 14:00, а поки просто найкращі побажання щодо завтрашньої події!

  2. Стежинка сказав:

   Дякую!