Фотозвіт з відкриття виставки

От, нарешті воно сталося. Хвилювання, приготування, метушня вже позаду.

Ой, які в мене були муки з підбору одягу – треба ж і виглядати на всі сто, але так, щоб не затміть собою свої ж картини :-)) Макіяж, зачіска. Зачіску та стрижки, доречі, знову зробили погано – наш перукар робить не так, як йому кажеш, а як він вміє :-( А переробляти вже часу не було. Ну та ладна, проте візерунок на колготках в мене дуже підходив під тематику виставки!

А далі… а далі дивіться як все було.

Всі приготування завершені. Ми з головним командиром – зав. відділом культурно-естетичного обслуговування – обговорюємо деякі організаційні дрібниці.

Відкриття виставки

Перші відвідувачі:

Відкриття виставки

Спочатку – офіційна частина – момент відкриття (блін, і як я не додумалася до стрічки з ножицями – хоча не знаю, може це було б банально?).

Відкриття виставкиВідкриття виставки

Це я починаю екскурсію, де розповідаю про кожну з виставлених картин (хоча вигляд в мене як у знаменитого президентського “Ці руки нічого не крали” :-))))

Відкриття виставки

Розповідаю та показую, як робляться пастельні картини. Наступного разу треба буде навіть зробити інсталяцію або притащити мольберт, бумагу, пастель і продемонструвати наочно. І дати спробувати те саме зробити гостям. Не додумалася одразу. Ну нічого, сподіваюся, це не остання моя виставка.

Презентація виставкиПрезентація виставкиПрезентація виставкиПрезентація виставки

Розповідь була не тільки про техніку створення, але й про історію, про мотиви, про прихований сенс картин. Про те, що в них закладено, про те, що зображено.

Відкриття виставки

Наприклад розповідаючи про цю картину (“У развалин древнего замка”) я нагадала про багату історію Криму, про давні фортеці й зАмки, оборонні стіни та укріплення, що можна знайти по всьому півострову.

Картина

Колись в мене навіть була мрія – зробити серію картин, на якій зобразити древні руїни (це – раз) та уламки будівель з древніми візерунками (це – два). Подивимось, може колись і дійдуть руки до цього.

А ця картина (“Іриси. Весняна пристрасть”) викликала справжній фурор:

Іриси. Весняна пристрасть

Далі – фотосесія. З усіма бажаючими, і сама по собі, і з квітами :-))

Відкриття виставки

Далі – фуршет. Колеги, друзі, знайомі, незнайомі. Купа привітань, ще більше компліментів :-)))

Фуршет

Мій викладач (праворуч) та заступник директора санаторію (ліворуч). Привітав мене, сказав що знає мене більше 10 років (о так, виявляється, тепер можна хвалитися знайомством зі мною :-)))), сказав трохи про мої якості як людини, риси характеру. Про поєднання тендітності та іноді – надзвичайної твердості. Висловив сподівання, що наступним святкуванням буде захист кандидатської :-)

Відкриття виставки

А з викладачем ми ще пройшлися повз всі картини та обсудили кожну. Дуже цікаво було почути його думку.

Відкриття виставкиВідкриття виставкиВідкриття виставки

Особливо йому сподобалося композиційне рішення цієї картини:

Відкриття виставки

Оформлена картина

Та сама картина, тільки прямо і без бліків

Та сама картина, тільки прямо і без бліків

Сказав, що то класика золотого перетину.

Ще деякі картини.

Відкриття виставкиВідкриття виставкиВідкриття виставкиВідкриття виставки

Відкриття виставкиВідкриття виставки

Відвідувачі залишають свої відгуки.

Виставка

Далі в програмі – екскурсія по розвалинах Харакської фортеці та парком. Тож відправляю гостей туди, а сама залишаюсь зустрічати тих, хто запізнився, для особливо важливих персон повторюючи прогулянку повз картини з ними та розповідь по кілька разів (тобто, для кожного хто прибував). Ну то що поробиш – на то вони й особливо важливі персони :-)))

Все закінчилося. Падаю з ніг від втоми :-)

Відкриття виставки

Випадкові записи:

15 Comments

 1. haidamac сказав:

  Вітаю!
  А чому в листопаді?
  Давай повторюй у квітні, у квітні я приїду! ;)

  • Стежинка сказав:

   Дякую!
   Ох… щоб зробити в квітні, це ж мені треба буде всю зиму писати нові роботи, бо старих вже не залишилося – або подарувала, або попродавала :-))
   Ну, що ж робити, треба ставати за станок, ой, ні – за мольберт та працювати далі… Пробувати, може, ту ідею з кримськими руїнами. Або пейзажами. Або квітами :-))
   Але в квітні ти ж не тільки не виставку, сподіваюсь, приїдеш? ,-)

 2. papusha сказав:

  Вітаю з відкриттям! Приємно дізнатись, що у нас в Криму так багато чудиків!!! (від слова чудо)

 3. Фотина сказав:

  Трохи спантеличена, бо живемо майже поряд, але відкрила Вас для себе в Інтернеті. Ви – особистість, здатна розбудовувати себе. Від душі зичу Вам успіхів. З задоволенням би побувала на Вашій виставці, якби знаття. Сподіваюсь і Вам би були цікаві культурні проекти україномовних ялтинців. Між іншим, звідкіля у Вас така добротна мова, якщо вона не рідна? Тут стимулу кохання замало!

  • Стежинка сказав:

   Дякую!
   Якщо поряд живете, то потрапити на виставку дуже просто:
   Велика Ялта, с-ще Гаспра, сан. “Дніпро”, клуб-їдальня. Працює щоденно до 28 листопада.
   маршрутка №32 (від центру) або №27 (від автовокзалу).
   Звідки мова (але щодо добротності не впевнена – роблю час від часу помилки, погано орієнтуюся у фразеологізмах, стилістика знову ж мені не завжди подобається)? – якось з дитинства легко давалася. У нас в родині хоч і розмовляють російською, але не знати українську вважається величезним соромом. Та й я час від часу сідаю за підручники, довідники, словники.
   А кохання… це додатковий поштовх, стимул не стояти на місці, а постійно розвиватися, ставати краще.
   Проекти мені цікаві (перш за все цікаво що то за проекти, бо я про них геть нічого не знаю :-)), але для мене мова не ціль, а засіб. Пишіть – stezhynka@gmail.com

 4. Tarry сказав:

  Я був в Криму тільки один раз і якраз в Гаспрі2, і якраз в санаторії “Дніпро”: між сан. “Україною” і
  сан.”Перлиною” , 10 хвилин ходьби до Ластівчиного гнізда. Дуже класний санаторій. Але головним лікарем (напевно і директором) санаторію був мужик
  (імхо Іван). Велика територія 22-25 га, розкопки 2000 давності, хтось на території на початку попереднього століття проживав з царської родини. В 2006 році саме в їдальні була виборча дільниця. До речі, на відміну від інших санаторіїв практично вільний вхід мають жителі Гаспри: школярі відвідують спортивні майданчики, люди часто ходять в магазин на території. (Наприклад, ми просили подивитись на санаторій “Дюльбер”, – охоронець сказав: “10 грн з кожного”. Хоча на той час він не діяв).
  Коротше, дуже класні враження від тої частини Криму і від санаторію “Дніпро”

  • Стежинка сказав:

   Дякую за такий приємний відзив про санаторій! Мені це приємно читати і як його працівнику, і як жителю Великої Ялти. Будемо старатися, щоб далі було тільки краще. Іван Тимофійович вже не працює головним лікарем, але традиції, започатковані ним, залишаються.

 5. Tarry сказав:

  О-ппа. Все ж таки, який тісний світ! Я вас не пам’ятаю. Та і Великої Ялти теж, щось не пригадую.
  А Крим приємний навіть тим, що 20 днів, яких я там провів, я ні дня не нудьгував, ні дня не пролежувався серед дня (хоча любитель цього). Завжди кудись ходили, їздили, навіть просто читав книжки на території санаторію в кутку де багато ялівцю (можевельника). (Хоча перебував не в самий кращий період – березень-квітень).
  Точно Іван Тимофійович. Він мені на Кучму чимось подібний. Дивно, що не працює, його всі так хвалили.
  А ще пригадую, в нашому корпусі жила кітка – Багіра, також візитна картка “Дніпра”.
  Дуже радий , що випадково забрів на цю сторінку!

  • Стежинка сказав:

   Та прошу, заходьте сюди ще :-)
   А період, коли Ви були – досить непоганий. На мою думку, набагато краще ніж влітку. І користі від лікування більше ніж влітку, і натовпів менше, і ціни нижчі. Також дістається більше уваги кожному окремому відпочиваючому :-))
   Мене Ви не можете пам’ятати, бо працюю трохи більше року. А Іван Тимофійович хоч і не керівник зараз, але і далі приймає участь у розвитку санаторію.

 6. […] кримських місцин і не тільки, організувала свою виставку – картин та фото. Причому саму що не є справжню, […]

 7. […] кримських місцин і не тільки, організувала свою виставку – картин та фото. Причому саму що не є справжню, […]

 8. Hermia сказав:

  Мощная выставка :)