Подорожі всякі-різні :-)

Час від часу цей блог перестає на тиждень-два оновлюватися, як раз нещодавно та і було. Але пов’язано це не з тим, що я хочу його закинути, а з більш приємними речами – подорожуванням. І що ще приємніше – після тих подорожей з’являються нові враження, підкріплені фотками, якими хочеться ділитися.

Белз, річка Солокія

В один з останніх днів листопада пощастило (і за це я неймовірно вдячна [info]rbrechko) з’їздити в маленьке містечко Белз, що у Львівській області, зовсім поряд із кордоном, і в Жовкву. Побачене мене вразило, але, мабуть, поки не буду публікувати докладних фотозвітів, бо є люди, яким вдається краще передати дух тих місць. Нехай в мене буди поки що одна фотка. Така собі мініпізанська вежа над річкою Солокією.

А може й не одна фотка… Викладу-ка я ще одну, але зовсім малесеньку. Але то не з Белза і не з Жовкви. Мені дуже сподобався ось цей годинник:

Годинник

Цікаво, багато хто зможе сказати де він знаходиться? Відгадку та багато фоток до неї опублікую в одному з наступних постів. Бо то справді варто бачити та знати!

Випадкові записи:

1 Comment

  1. […] я публіковала фото годинника. Ось […]