Налаштування всякі-різні

Знову експериментую із зовнішнім виглядом блогу. Бо щось тема, яка висіла в мене перший місяць існування стенд-елону, трохи почала набридати. Червоний, то може й добре, але не на кожен день. І виявилося, що плюс до всього червоний колір посилань не дуже зручний і занадто яскравий. Всякі цвєтікі-цвєточки теж мені набридли, головним чином тому, що занадто багато уваги відволікають від моїх фото та картин. Тож тут, мабуть, зіграли ревнощі митця щодо наявності на власному майданчику чужих творів мистецтва :-))

Сама створювати оформлення не вмію, тож у черговий раз полізла шукати собі вже готове і кимось написане. Тим більш, що в тирнеті їх повно – головне знайти час, щоби підібрати те, що потрібно. Можливо, я тепер більше стала розуміти, для яких цілей блог, тому простіше було визначитися із тим, яка в нього має бути ергономіка навігація, та зовнішній вигляд.

Шукала довго, але знайшла чудове оформлення – тема не перевантажена непотрібними деталями та сама як конструктор – не заглиблюючись у всякий там незрозумілий код, можна зробити величезну купу суто індивідуальних налаштувань.

А ще мені це нагадує чистий лист паперу (особливо після того, як я прибрала лого та картинку в заголовку), на якому малюєш все, що заманеться. Тож, думаю, по духу це моє :-)

P.S.: Якщо є зауваження, пропозиції, критика незручностей, просто критика – кажіть. Все без виключення буде почуте.

Upd.: Зараз подивилася на оформлення – і все одно щось не то що потрібно. Хоч і наближається до ідеалу. Ну, там подивимось – зима довга…

Випадкові записи:

3 Comments

  1. rbrechko сказав:

    Відчувається вплив некольорової зими ;)

    • Стежинка сказав:

      Можливо й так. Хоча в нас вона не така вже й некольорова – от останні чотири дні пройшлась трохи по різних наших цікавинках (треба було повести-показати, а ще самій подивитися в цю пору року), так всюди краса неймовірна! Навіть на Ескі-Кермені і поряд з ним, де з вічнозеленими не дуже, було доволі симпатично. А у вас там, мабуть, сніг вже?