Христос народився!

Біда цього року зі снігом – ну ніяк не хоче падати на Ай-Петрі! :-) Тому в якості різдвяної листівки – сьогоднішній вид на безсніжну Ай-Петрі, але зі справжнім вітром (мене мало не знесло з цієї видової площадки) і невеличким штормом на морі!

Листівка з Ай-Петрі

А для тих, кому таки потрібен сніг – по спецзамовленню, нижче публікую ще одну фотку, з того самого місця, але зроблену рік тому.

Різдвяна Ай-Петрі

За великим рахунком, не важливо коли святкувати – 25 грудня чи 7 січня, головне – святкувати душею, мати настрій, радіти спілкування і пам’ятати, що то не просто поставити свічку чи виконати кілька традиційних дій, це не просто вихідний день (якщо святкуєш таки в січні), а можливість подивитися на оточуючих іншим поглядом, зазирнути в себе і спитати: “Чи живе там Бог? І що я роблю для цього?”. Можливість посміхнутися та сказати приємні слова тим, кому багато разів забував це зробити…

Чому вітаю саме 25-го? – Та я просто трохи занудна особа, яка колись давно цікавилася всякими календарями і зараз живе за новим стилем :-)

Випадкові записи:

  2 Comments

  1. haidamac сказав:

   славімо Його!

   Звідки то фоткалось?

   • Стежинка сказав:

    Такі краєвиди можна зафоткати тільки з мисів. Тут – мис Ай-Тодор, з Харакського парку, територія санаторію “Дніпро”. Одна з найкращих наших смотрових – з поваленою сосною і над залишками зовнішньої стіни давньоримської фортеці. Звідси.

    Колись в Гугльмепс пробувала все то намалювати, оті фото зі Смотрової №6