А у нас в горах сніг!

І не просто сніг, дууууже багато снігу. Останні кілька днів нападало доволі. У п’ятницю ледве доповзла (через 10 хвилин зрозуміла, що тре було їхати, але було вже пізно) додому – крізь дощ, що потім перейшов у сніг. Завалилася додому у мокрій куртці та білій шапці і білими від снігу віями :-))). В суботу не хотілося взагалі вилазити – таючий крізь сніг – то насправді жахливо.

Фотку моєї улюбленої Ай-Петрі показати не можу, бо сьогодні вона знов була у хмарах, а от фотки гір над Ялтой – легко!

Баланин-Каяси, Ялтинська яйла

На фото – хребет Баланин-каяси, що спускається від Ялтинської яйли до моря. По ньому, а далі трохи західніше проходить газопровід в Ялту. Між центром фотки та її лівим краєм можна побачити майже вертикальну риску – то він і є. Недалеко від нього, а у верхній частині майже співпадаючи, проходить мальовнича (не сама по собі, а за рахунок навколишніх краєвидів) Стільська стежка – дуже старий перевал через Ялтинську яйлу, а пару кілометрів західніше ще один перевал і, відповідно, ще одна дуже стара стежка – Лапата-богаз. На фото Лапата знаходиться у лівого краю, трохи прикрита хмарою.

Висота тих гір +/- 1400 метрів над рівнем моря. І море зовсім поряд :-)

P.S.: А ще в мене вже є один справжній новорічний подарунок! Подарунок вигляд має віртуальний, але для цього були витрачені зовсім не віртуальні зусилля. Показувати поки що не буду, поки що займаюся всякими налаштуваннями – всьому свій час. А величезна дяка за це людині… а тут в мене невеличкий глюк, бо я не знаю, який з його численних блогів вказувати :-) Нехай буде Монетизація блога – я його регулярно читаю, час від часу коментую. Щоправда, цю монетизацію аж ніяк не використовую в себе, але мотаю на ус і намагаюсь зрозуміти “что такое хорошо и что такое плохо” у справі заробляння грошей через інтернет.

А далі – трохи сьогоднішніх хмар над Ялтою. Є в мне така звичка – піднімати голову і дивитися що там небо показує :-)

Хмара над Ялтою

А коли сонце заходить і фарбує такі хмари в різні кольори, то відбувається дивна річ: море стає не Чорним, а жовтим, фіолетовим і навіть рожевим.

Ялтинська Набережна

А то ялтинський маяк. Щоб кораблі не заблукала та нікуди не врізались. А то мало лі :-))

Ялтинський маяк

Тут видно частинку Ялти та Масандри, Полікуровський пагорб:

Полікуровський пагорб

А от і панорама Ялтинської набережної. Все є: і море, і гори, і ліхтарі.

Набережна Ялти

Випадкові записи:

3 Comments

  1. myroslav сказав:

    Гарно у вас. Сонце і сніг. Львів дуже рідко таке нам дарує.

    • Стежинка сказав:

      Так, останні кілька днів чудові в плані краєвидів. Але от холод в нас набагато гірше переноситься ніж у вас.

  2. […] Вона в мене асоціювалася зі світлом та теплом, хоч в той самий момент в горах було повно снігу.Зимова […]