Мердвен-Кая. Зимовий вітер

Певно, багато хто чув про перевал у Кримських горах під назвою Шайтан-мердвень (у перекладі із кримськотатарської – чортові сходи).  Дехто навіть ходив ним, але, мабуть, не так, як Пушкін, “дєржась за хвост татарских лошадєй” :-)

Сам перевал – це кулуар між двох скель, і найвищу, західну скелю Мердвен-Кая публікую зараз на кількох фотографіях.

Мердвен-Каяси

Погодка була сьогодні (точніше, вже вчора) далеко не літня – вітер, сніг чи то з дощем, чи то з крупою. Під скелями того не відчувалося (вітру), але піднявши голову можна було побачити клаптики хмар, що із шаленою швидкістю перевалювали через гору.  На стежці перевалу теж було відносно тихо, але тільки-то вийшли на плато, мало не знесло. Само собою далі йти яйлою не стали – є багато інших, не менш мальовничих доріг.

Мердвен-Каяси

Мердвен-Каяси

Мердвен-Каяси

Мердвен-Каяси

Мердвен-Каяси

Мердвен-Каяси

Випадкові записи:

3 Comments

  1. Станіслав сказав:

    От живу я теж в горах, в красивих місцях. Але Кримські гори вони якісь особливо привабливі. Якась така… солена висушеність, гарно продуваються морським вітром (втім як і увесь Крим). Бережіть ці гори.

    • Стежинка сказав:

      Я думаю, що всюди по-різному. І кожні гори несуть свою енергетику, враження, емоції. А в тому, що є на блозі, є ще й відбиток моєї особистості, бо інше людина в цих горах бачить зовсім інше. Не обов’язково гірше. Просто інше.

  2. […] заходу – скеля Мердвен-Кая. Висота – 688 […]