Стара севастопольська дорога

Любителям доріг присвячується. Дивна й цікава ця дорога – то спускається нижче, то піднімається і проходить прямо поряд зі скелями Головної гряди Кримських гір.  Спускається та піднімається серпантином, лагідно оминає скелі, йде повз селища. А мені ця дорога близька ще тому, що будинок, де я живу ось вже 28 років, знаходится на цій довжелезній вулиці-дорозі. Так, це на фото дорога як справжнє горне шосе – під скелями. А в інших місцях – воно як звичайна вулиця, особливість якої що пролягає паралельно морю. Місцями під назвою “верхня” дорога – між “нижньою” дорогою (Алумкинським шосе) і трасою  (Південнобережним шосе), а місцями під назвою “стара” дорога, за Алупкою піднімаючись вище траси до гір.

Стара севастопольська дорога

Дороги… Добре коли вони є. І добре коли відчуваєш в собі силу навіть за їх відсутності прокласти свій шлях.

Я відчуваю свій. І з радістю дивлюся у своє майбутнє, бо знаю куди мені йти. По дорозі трапляються різні пригоди, знайомишся із різними людьми. І то великий здобуток. І хоч іноді важко полишати одне місце, треба йти далі. Важко полишати свої колишні бажання, пристрасті, та без них легше йти.

Я знаю куди мені йти, і я буду це робити. Крізь дощ і сніг, вітер та спеку.

Випадкові записи:

5 Comments

 1. elen_ibn_jam сказав:

  Как здорово! Тоже захотелось сюда.

  • Стежинка сказав:

   Приезжайте в гости ,-)
   Проведём, тем более, что сама хотела её полностью как-нибудь пройти.
   Или сами.

   • elen_ibn_jam сказав:

    Спасибо за приглашение! :) Если честно, хочу куда-нибудь на Южном Берегу – где ни разу не бывала. А пешком я там не ходила, потому как чаще всего бываю там с экскурсионными группами. Было бы здорово!

    • Стежинка сказав:

     Я думаю, можно будет что-то придумать. Но сначала наверное я таки в ваши края приеду! Вот уже думаю – может или на этих, или на следуюих выходных выбраться.