Стіни Сандик-Кая

Знаходиться неподалік села Поляна Бахчисарайського району. На вершині гори знаходиться середньовічна фортеця (доречі, вона таки попала у славнозвісний список тих, що не підлягають приватизації).

І сама фортеця досить цікава, і краєвиди з неї чудові – кажуть що можна побачити навіть Чатирдаг. Коли там були (22 лютого) віддалені гори були закриті хмарами. Втім, красою навколишніх місць це не завадило насолодитись, бо з цієї вершини можна побачити і Байдарську, і Бельбекську долини

Ця гора і ці місця заслуговують окремої докладної розповіді і вона обов’язково буде, а поки – одне фото, на якому можна побачити зовнішні оборонні стіни.

P.S.: Здається блог доріс до того, що пора заводити власну рамочку для фотографій. Вчора та сьогодні активно експериментувала, намагаючись зробити щось пристойне. Результат можете бачити вище. Також велике дяк Сергію за допомогу у боротьбі з Фотошопом, і все – для нелегкої справи автоматизації процесу створення таких рамочок :-)

Випадкові записи:

  2 Comments

  1. Не терпиться прийти домів і подивитися на мапу, де саме те чудо є. Цікаво самому сходити

   • Стежинка сказав:

    Ну, дивись :-)
    Мені теж хотілось би ще раз сходити – подивитися, що видно у сторону Чатирдагу. В іншу сторону вже знаю – один з найкращих видів Байдарської долини.
    Та й не завадило б по розвалинах ще раз побігати, без снігу.