Автобусна зупинка в Резервному

Село Резервне Севастопольської міськради мені подобається з декількох причин. Головна причина – це те, що звідси дуже зручний шлях на Аязьму, і далі від неї на пляж Інжирку, заповідні сосни Станкевича, Кучук-Мускомський ( або ще називають Калафатлар) ісар. Можна йти і по верху, обійшовши весь мис Айя. Або прямувати зовсім в іншу сторону – в Балаклаву, насолоджуючись по дорозі надзвичайної краси схилами та пляжами.

Ще одна, вже маленька причина – це сама автобусна зупинка. Місцезнаходження – траса Ялта-Севастополь, зі сторони руху на Севастополь.

Олені, викладені мозаїкою.  Чудова робота і в чудовому стані.  Підійшла, щоби роздивитися її уважно – зупинка доглядається, видно ознаки ремонту та реставрації зображення. Ще, як неважко помітити, вона не обліплена численними паперовими оголошеннями. Враження трохи псує наявність сміття поряд.

Але в цілому мені дуже подобаються такі речі. Ось воно – мистецтво в маси!

Випадкові записи:

5 Comments

 1. sumnamelodiya сказав:

  ааах) колись давно заблукала в тому лісочку, що за зупинкою…потім вийшли на трасу за пару кілометрів звідти

  класно, що оновили зупинку!

  • Стежинка сказав:

   А ми якось навіть спеціально йшли вище зупинки по лісу в напрямку Гончарного. Натрапили на німецький цвинтар – дуже доглянутий.

 2. […] вона була трохи в кращому стані. Є ж хороші приклади – Резервне, […]

 3. dykepole сказав:

  постійно подорожую півостровом і дивуюсь як нещоденність мотивів мозаїчних зупинок Криму контрастує з їх занедбаністю , чудово було б створити їх фотоальбом-каталог, поки вони остаточно не втрачені, можливо це буде спроба змінити до них ставлення місцевих і туристів, особливо подобаються зупинки східного криму

  • Ольга сказав:

   З іншою відомою краєзнавицею — Іриною Пустинніковою — ми відкрили спільноту в Живому журналі, присвячену автобусним зупинкам: http://community.livejournal.com/zupynka , там будь-хто може опублікувати власні фотографії зупинок. Вже зібрано доволі багато з різних областей України.
   А щодо фотоальбому-каталогу — мені б і самій хотілося таке мати, можливо цим займемося теж.