Про любов

Час від часу буваю на одному новинному ресурсі – Інфопорні. Попри назву, нічого спільного із порнографією він не має, а поpнo – всього лише абревіатура слів прискіпливий огляд роботи народних обранців. Ресурс має досить цікавий формат в плані інформаційного наповнення. Можна знайти різні речі – від повідомлень з поля бою про результати судових засідань, критики (так, переважно критика, і виправдана, і, м’яко кажучи, не дуже) управління нашою державою в цілому та окремих її інститутів та працівників, до фоторепортів про змагання повітроплавців від Блеки.

Якось риючись в архівах, я знайшла справжній скарб. Слова про любов Джебрана Халіля Джебрана. Далі текст скопіпастено, фото квітів аличі – мої.

Коли любов кликатиме вас – йдіть за нею, хоча шляхи її важкі та круті.

Коли її крила обіймуть вас – не вчиняйте їй спротиву, хоча меч, прихований в її крилах, може поранити вас. І коли вона говорить з вами – вірте їй, хоча її голос може зруйнувати ваші мрії, як північний вітер перетворює сади в пустелю.

Тому що любов вдягає корону на вашу голову, але ж вона й розпинає вас на хресті. Бо ж вона не лише для вашого зростання, але й для підрізання гілок, аби надати форми вашому дереву. Адже вона не лише піднімається до найвищого з вас та пестить ніжні гілки, що дрижать на сонці, але й опускається до самих ваших коренів та струшує їх в обіймах з землею.

Як листя обіймають кукурудзяний початок – вона притисне вас до себе.
І, як початок, вона битиме вас, аби зробити вільними від одежин, залишаючи лише зернята. І як чисті зернята початку, вона товктиме вас до білого борошна, і, як борошно, вона вимішуватиме вас, перетворюючи на м’яке тісто. І тільки тоді піддасть вас священному вогневі, аби ви могли стати священним хлібом на священному пиршестві Бога.

Все це зробить з вами любов, щоби ви змогли дізнатись секрети свого серця і в цьому знанні стати частиною самого Серця Життя. Але якщо, злякавшись, ви шукатимете лише спокою в коханні та насолоди ним, тоді
краще для вас відразу приховати свою наготу та піти геть з молотильного току любові, піти геть в світ безчасів’я, де ви сміятиметься, але не всім своїм сміхом, та будете плакати, але не всіма своїми сльозьми.

Любов не дає нічого, крім себе самої, і не бере нічого, крім себе самої. Тому любов не володіє нічим, але і нею не можна володіти, бо любові – достатньо лише себе самої.

Коли ви кохаєте, ви не повинні говорити: “Бог знаходиться в моєму серці”, а швидше: “Я знаходжусь в серці Бога”. І не думайте, що ви зможете направляти любов в її потоці, тому що любов, якщо знайде вас гідним – сама спрямує вас.

У любові є одне бажання – здійснити себе. Тому, якщо ви кохаєте, нехай у вашого кохання будуть такі бажання: Розтанути та стати як швидкий струмок, що співає свою мелодію ночі. Пізнати біль безмірної ніжності.

Бути пораненим власним розумінням любові, та стікати кров’ю охоче та з радістю. Прокидатись зранку з окриленим серцем та дякувати за ще один день кохання; Відпочивати в полудень, роздумуючи про безумство кохання; Повертатись додому ввечері з радістю; І засинати з молитвою за свого коханого в серці та піснею вдячності на устах.

Кохайте одне одного, але не перетворюйте любов в ланцюги. Хай краще вона буде хвилюючим морем між берегами ваших душ. Співайте, танцюйте разом та радійте, але нехай кожен з вас буде самотнім, як самотні струни лютні, хоча від них йде одна музика


Випадкові записи:

8 Comments

 1. elen_ibn_jam сказав:

  Спасибо!
  И за глубокие слова, и за чудесніе снимки!

  • Стежинка сказав:

   Пожалуйста :-)
   Да настроение сегодня какое-то такое… соответствующее.

   • Альончік сказав:

    Ви знаєте, поетично і дуж влучно написано.А Ви закохані?

 2. Гарно написано.
  Але треба повиправляти помилки, зокрема: не “пиршестві” (це русизм), а “бенкетуванні”; не “сльозьми”, а “слізьми” (тут відбувається чергування о-і).

  • Стежинка сказав:

   Андрію, дякую за зауваження.
   Але щодо виправлення я сумніваюся – бо як-ніяк цитата.

 3. vov4ik сказав:

  добрий день дівчино! дуже дякую за різні цікавинки! Виткалась хвилинка посидіти в неті тай бачу е СТЕЖИНКА! Дуже сподобалось цитати про любов: зараз відчуваю якраз цю чудову емоцію і було якраз під настрій це прочитати майже як інструктаж! Дуже приємно фото весняних квітучих аличі та мигдаля_ а в Риге сьогодні !19 квітня цвіте тільки верба! Бажаю тобі УКРАЇНОЧКА щастя та інших чудових почуттів! Низький поклон твоїм батькам що передали тобі українскість-а мої діти на жаль вважають себе руск.

  • Стежинка сказав:

   vov4ik, дякую за такі добрі щирі слова! Приємно читати, що подобається те, що я роблю. Ще раз дякую!

 4. SKY сказав:

  Дуже гарно ..І дуже точно….Після таких слів хочеться жити..