Панорама з Басмана

Квітень цього року. Панорама північних схилів Головної гряди Кримських гір з вершини Басмана.

Краєвид звідти шикарний – на 360 градусів. На цьому фото можно побачити Бабуган з Роман-Кошем, Гурзуфську яйлу з вершиною Демір-Капу, Кемаль-Егерек, Ялтинську яйлу, Щасливенське водосховище, масив Бойка (звідки я робила іншу фотку водосховища).

Випадкові записи:

8 Comments

 1. Haidamac сказав:

  я щось не врубився. Ялта де? За Кемалем?
  Чомусь Бойка якось (ну як на мене) нелогічно розміщена :)))

  • Стежинка сказав:

   Та річ в тому, що в прямокутник важко загнати такий краєвид майже на 180 градусів :-) Але мабуть таки варто писати про те, на скільки градусів панорама, шоб с толку нє сбівать.
   Якщо з тієї точки, то прямо за Кемалем Масандра і Нікіта, Ялта трохи правіше (прямо якщо лінію вести далі за Утч-Таш)

  • Стежинка сказав:

   Завела собі сторінку на лінки: http://pasteli.org.ua/linky Поки що все в одну кучу, потім буду додавати ще лінки й думати, як це красивіше організувати.
   А ще гостьову. Як на мене, гостьова трохи зайве, але мене неодноразово вже питали про неї, тож вирішила сторінку таку поставити. Найшла пару спеціальних плагінів для гостьових, але вони важкі і там купа налаштувань, в яких розбиратися немає часу й особливого бажання.Тож, подумала: а чим, власне відрізняється гостьова від звичайної сторінки?

   • haidamac сказав:

    і нащо та гостьова, як є можливість коментити під кожним записом?
    Лінки – гуд, тільки я якось там не зовсім логічно затесався :)

    • Стежинка сказав:

     Та мене питають люди, які ніколи на блоги не заходили. От я і подумала, що спеціально для них можна. Ну… я ще подумаю – може й видалю її нафіг. Треба привчати людей до сучасних технологій :-)
     Логічно чи ні розташовані лінки – вирішую тут я своїм авторітарним рішенням :-) І що стосується логіки – тут ти мене не переспориш (ну, хіба тільки вмовиш на щось :-))
     Насправді сайтів, вартих уваги, набагато більше. Але мені не хочеться їх всіх сюди пхати, для цього існують інтернет-каталоги. Тут я розташовую улюблені, дружні чи просто такі, що захотілось :-))

    • Стежинка сказав:

     P.S.: Ти чого без обличчя? Без юзерпики, тобто?
     А то у всяких css він колупатись вміє, а щоб аватарку поставити – то ліньки ,-)

 2. […] висотою порівняно зі своїми братами, але з якого відкриваються незабутні […]