Cпівпраця з держструктурами

Співпрацюю з Республіканським комітетом лісового та мисливського господарства АР Крим, тепер добрий шмат моїх фотографій є в них на офіційному сайті:

Стежка Боткінська+Штангеєвська (“Екологічне кільце”)

Стежка “Кореїзька” (Місхорська)

Стежка “Чортові сходи” (Шайтан-Мердвен)

Срібна альтанка

Скеля Шишко

Випадкові записи:

6 Comments

 1. shrajk сказав:

  ну що, вітаю)

 2. Sashyk сказав:

  Вони та якби на халяву все взяли, та?

  • Ольга сказав:

   І навіть не взяли, а я їм сама дала. Сиділа кілька годин колупалася в архівах, а потім обробляла :-)
   Тут ми повертаємося до питання різниці між професіоналом і любителем та заробляння грошей ними. Я не професіонал в плані заробляння грошей фотографіями, тому можу дозволити собі просто подарувати.
   В данному випадку мене попросила людина, яку я поважаю, плюс я клюнула на престижність та статус – все-таки держструктура, навіть якщо я не зовсім згодна з її політикою в деяких питаннях. Головна умова тут була – щоб поставили прямі посилання на мій сайт, бо це добре з точки зору пошукової оптимізації, коли з тематичного сайту, та ще й державного органу посилаються.

   • Sashyk сказав:

    З точки зору SEO добре, коли грамотно зроблений сайт, що посилається – інакше росте лише індекс цитованості.

    По-доброму дивуюсь Твоїй ініціативності – мені би було мегаліниво :)

    • Ольга сказав:

     Дякую за комплімент моїй ініціативності, але насправді я роблю лише малу частку того, що могла б. Це й по відвідуваності видно – 1300 відвідувань / 3500 переглядів на місяць. Мені здається, що з моїм контентом у 5-8 разів більше було б реальною цифрою, але треба займатися. Я навіть description тa keywords максимум на половині фотозвітів. Стосовно навігації теж треба думати, аби відвідувачу було зручно зависнути надовго.
     Про сайти що посилаються – чим далі, тим менше я стаю розуміти те SEO. Мені ця сфера видається якимось магічним болотом, навколо якого бігають шамани з бубнами та кричать, що саме вони знають найправильніші заклинання :-)) Десь читала, що і для гугля корисно, коли є сайти, з яких посилаються.