Сірійська троянда

Взагалі-то правильна назва – це гібіскус сірійський, але в нас її інакше ніж сірійською розою не називають :-)

Чудово росте, крисиво цвіте (буває білого, темно-рожевого, бузкового та перехідних між ними кольорів) і тому її садять всюди на Південному березі. І в мене на квітнику теж є. Зараз період найпишнішого цвітіння, і тому не витримала і в неділю рано-вранці прямо особливо не вставаючи з ліжка, зробила три етюди.

№1.

Ця найбільш класична. Білі квіти на білому папері, кольори – наближені до реальності, і взагалі, “як вчили в школі”.

№2.

Цей вже трохи експресивніший. Тут я раптом вирішила взяти папір дещо незвичного кольору. Історія така:  до мене якось приїхала моя подруга, шановна кьонігсбєрка Льолік і привезла в подарунок набір спеціального класного пастельного паперу.  Само собою, я одразу розгорнула і стала переглядати кожен аркуш, одразу уявляючи що можна на ньому зобразити. Льолік мені сказала, що вираз мого обличчя був незабутнім, коли я подивилась на аркуш кольору щось середнього між блакитним та морської хвилі, причому доволі яскравого :-) Щось таке вражено-скептичне :-)) Але от, я довожу, що той аркуш мені згодився для єтюда гібіскуса.

№3.

Цей останній, над яким працювала якомога ретельніше та уважніше. Але як зробила, то одразу запитали: “А чому вони догори дригом?” Я замислилась… Може дійсно краще перевернути? От так:

Всі роботи – пастель на папері,  приблизно 22 х 31 см.

Випадкові записи:

1 Comment

  1. […] додаток до 3-х етюдів, ще один, із сірійською […]