Скеля-топор

Знаходиться на Караул-Оба, екологічна стежка проходить якраз повз неї. Цікава, по-перше, своєю формою, а по-друге, тим, що прямо на ній росте сосна. Назвичайна тут, але звичайна  в цілому на узбережжі між Судаком та Веселим сосна Судацька, або Станкевича, названа за іменем вченого-відкривача.  Цей вид сосни в дикому середовищі залишився тільки тут та на мисі Айя.

Але повернемось до наших баранів камінчика. Камінь-скеля ще буде стояти довго, а от сосна, як я помітила три тижні тому, засохла. Але що поробиш – ґрунт не той.

Розташування:  Судацький район, між селищем Веселим та Новий Світ. На гугл-картах.

Випадкові записи:

2 Comments

 1. muzyka_sniv сказав:

  Який кошмар! У мене вже похололо все, шо могло похолоти – боюся висоти, а у Вас шо не сюжет, то якась прірва. Красіво, канєшно, але ж стра-а-а-а-ашно-о-о-о-о!!!!

  • Ольга сказав:

   Та ну, я ж не пропоную лізти на цей камінчик :-)
   Його можна роздивитися зі стежки. З нормальної такої стежки, по ній курортники в шльопках ходять. Але не хвилюйтеся, я не буду Вас нею вести, бо там в одному місці є дуже специфічні сходи… у мене в планах найближчого тижня опублікувати фотозвіт про цю стежку, тож побачите :-)
   Тільки-но картину завершу, а то в мене нова мулька – всі фотозвіти прикрашати картиною власного виробництва. Не знаю, наскільки мене вистачить, але щотижня сідаю за архіви, обираю тему та щось калякаю :-)