Мій Крим на мапах гугл

“Кримська стежинка”, здається, досягла тієї стадії, коли час заводити власну мапу з посиланнями на вже опубліковані сторінки. Бо для людини, не дуже знайомої з Кримом, буває незрозуміло та важко знайти той чи інший об’єкт, стежку, культурно-історичну цікавинку. І ще важче зорієнтуватися, що ж знаходиться поряд з вже знайомими місцями. Тому я й почала наносити все на мапу.

Для цієї справи були обрані гугл-мапи, бо мають кілька переваг: вони достатньо детальні, для їх редагування не треба мати спеціальні навички програмування, вони вільні для використання, є можливіть зробити посилання на кожній мітці.

Зараз нанесений та прив’язаний до сторінок сайту район Ялти, за кілька днів з’являться й інші.


Подивитись Кримська стежинка на мапі більшого розміру

Як користуватися:

На мапу нанесені лінії (стежки, туристичні переходи, перевали) та мітки (цікавинки, вершини, пам’ятки природи тощо). Якщо клікнути на будь-якій мітці або на будь-якій лінії, то з’явиться вікно-підказка із назвою, іноді коротким описом та посиланнями на сторінки сайту “Кримська стежинка”, де можна подивитись, як виглядає той чи інший об’єкт.

Лінії зеленого або синього кольору – це ті, що мають описи або фотографії на сайті. Лінії червоного кольору – ті, що не мають відповідних описів та фотографій, але плануються.

Мапи постійно доступні на окремій сторінці.

Увага!
Дана мапа зроблена виключно з метою показати де були зроблені ті чи інші фотографії.
Всі стежки та туристичні переходи нанесені приблизно, і в більшості випадків вказують на район, а не на точне розташування. При орієнтуванні на місцевості користуйтеся GPS-навігаторами, спеціальними туристичними мапами (500-метрівки можна купити в будь-якому кіоску преси). Але не вірте нічому, кращий інструмент – це ваш ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД!

Ставтеся з повагою до гір, і тоді вони Вам покажуть багато своїх таємниць, Ви зможете побачити багато неперевершених краєвидів.

Випадкові записи:

    2 Comments

      • Ольга сказав:

        Дякую, слушне зауваження. Не так давно читала, що там навіть є вбудована похибка спеціально щоб не можна було використати для наведення зброї.