Вітаю Вас із Днем незалежності України!

Так вийшло, що у нас в родині це свято відзначають кожен рік. Але з іншої причини – в мене та моєї любимої бабусі теж день народження. Тому вже 18 років користуємося всіма перевагами вихідного дня :-)

І перевагами державного свята. В 1994 році в Криму була жорстока посуха, води не було ніде: пересохли річки, струмки, навіть старі джерела (з деяких в той рік пішла вода і вони досі не можуть відновитися). А на День незалежності дали воду. Це було справжнє свято! Сьогодні, щоправда, води не було вже о 8 ранку :-(

Часто доводиться стикатися із проблемами набагато більшими і серйознішими, аніж подача води по графіку. Але попри всі негаразди я люблю країну, в якій живу.


(на фото – Варнутська долина, де знаходяться села Гончарне, Резервне Севастопольської міськради. Зроблено після прогулянки мисом Айя, в той похмурий день нарешті вийшло сонце та з’явилась веселка :-))

Цінуйте свою свободу та незалежність. І з ким би Ви не були, де б не жили – нехай в душі живе свобода.

А ще – любіть. Навіть тоді, коли це незручно, коли нема надії ні на що, коли раз за разом натикаєшся на глуху, непробивну стіну. Кохання робить нас людьми набагато більше, аніж всі здобутки цивілізації разом узяті. Воно змушує постійно розвиватись, рухатися вперед, творити.

От і “Кримська стежинка” з’явилась багато в чому завдячуючи любові. Хоча б моєї давньої любові до української мови та любові до кримської природи. Завдяки цьому я зараз в малозайнятій ніші сайтів про Крим, які зроблені державною мовою :-) І збираюсь розвивати блог-сайт далі, бо накопичилось багато інформації та фотографій, якими хочеться поділитись.

Любові Вам і щастя!

Випадкові записи:

7 Comments

 1. papusha сказав:

  Вітаю з подвійним святом!!!
  Підтримую у всіх тезах.
  Бажаю успішно втілювати їх у життя.

 2. Haidamac сказав:

  А тебе з днем народження!

 3. Андрій сказав:

  Оля, вітаю тебе з днем народження!
  Вибач, що із запізненням, але вчора не було можливості. Хоча згадував :)
  Електронну пошту подаю, але маю надію, що ти її і так пам’ятаєш – адже ця адреса з’явилася саме завдяки тобі.
  Дякую за щире привітання з Днем незалежності.

  • Ольга сказав:

   Дякую тобі, Андрію!
   Нічого страшного, що із запізненням – я людина не забубонна, привітання із днем народження приймаю хоч цілий рік :-)

 4. Світлана сказав:

  З новим роком!