Ангарський з висоти Чатирдагу

Ангарський перевал – повз нього, цією дорогою їхали всі, чий шлях лежав на Південний берег, з Сімферополя в Алушту. Така звична дорога, хороша, підтримується в належному стані. І не завжди можна усвідомити, що це справжня гірська дорога.  Тому ось вам фотографія зверху, з плато Чатирдагу.

Навпроти – Демерджі-яйла, а внизу – дорога через перевал, що йде долиною річки Ангара. Праворуч світла пляма з будівлями – найвища точка перевалу, 752 метри над рівнем моря.

На наступному фото – справжнє чудо, яке мені вдалося спіймати в об’єктив. Я досі не вірю, що змогла сфотографувати цього ворона, красивого та величного птаха. Це Шатер-гора зробила мені подарунок на честь сходження на Еклізі-бурун.

Їх там було кілька. Займалися своїми справами. І літали, літали, літали… Над горами, річками, лісами.

Випадкові записи:

  10 Comments

  1. papusha сказав:

   Чудовий ворон, я зпросоння була подумала, що орел :)

   • Ольга сказав:

    Ворон величний. І мені пощастило, що він так близько підпустив мене до себе.

  2. papusha сказав:

   ой! там – спросоння мало бути :(

  3. Жодного разу не доводилось подорожувати Кримом восени :( . А от Анґарський перевал і Димерджі навіяли мені приємні спогади :) .

   До слова, українською буде не “ворон”, а “Крук”

   • Ольга сказав:

    Дякую. Там дійстно дуже приємні місця. І Демерджі я дуже люблю, і хоч була там безліч разів, хочеться повертатися туди ще й ще. Якщо таки зберетесь восени (а осінь – справжнє свято в гірському Криму), чи не восени, то з радістю показала б Вам дещо з кримських цікавинок.
    —-
    > До слова, українською буде не “ворон”, а “Крук”
    Так, мабуть, називається саме біолологічний вид? Бо в кількох тлумачних словниках, що я передивилась, пишуть, що можна й так, і так.

    • Еге ж, як буде достатньо вільного часу, то із задоволенням :) . А то цього літа навіть у Карпати толком і не вибрався :( . Зате кілька разів подорожував Дністровськи каньйоном :) .

  4. RADagon сказав:

   http:// family-travel.narod.ru

  5. RADagon сказав:

   http:// crimea-blog.ru/

  6. Nick сказав:

   Мені подобається назва Еклізі-бурун. Нічого особистого, ніяких спогадів. Просто назва)))

   • Ольга сказав:

    І мені ця назва подобається.
    А ще більше назва стала подобатися після того, як я опинилась на вершині :-)