Копірайт

Всі матеріали захищено авторськими правами.

Використовувати матеріали можна, але за наступних умов.

Для розумних та кмітливих:

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Для тих, хто не знає що це таке:

Все матеріали, що опубліковані в даному блозі, належать авторові (якщо не вказано інше) і не можуть бути використані на інших ресурсах без вказання прямого гіперпосилання (посилання має бути: прямим, активним, нескриптовим, не закритим від індексації та не забороненим для пошукових роботів) на сторінку з орігіналом матеріалу або головну сторінку сайту.  Для будь-якого коригування потрібен дозвіл автора. Це стосується перекладу, редагування (наприклад, затирання копірайтів фотографій і додавання своїх, обрізання зображень). Дане обмеження стосується всіх видів матеріалів, що розміщені на даному сайті (текст, фото і т.п.).

Тільки за згодою автора дозволяється використовувати матеріали на сайтах, метою яких є заробіток, або на сайтах де розміщується будь-яка реклама, в друкованих засобах масової інформації та у будь-яких паперових виданнях.

MyFreeCopyright.com Registered & Protected

З повагою,

Ольга Пернацька

контактний е-mail: stezhynka (@) gmail.com

1 Comment

 1. Никита сказав:

  Добрый день, Уважаемый Автор! Я владелец одного совсем нового сайта про Украину (туризм, великие люди, празники…) и у мея к Вам предложение. Давайте обменяемся кнопками (ссылками,банерами; как Вам будет удобней).
  Мой сайт: http://vukrainu.do.am/
  Мой e-mail: kit700@rambler.ru

  С нетерпением жду Вашего ответа и надеюсь на сотрудничество.
  С глубоким уважением.
  Никита

  P.S. Я в восторге от статей Боткінська стежка. Особенно хорои фото.