Підписка

Основних способів два:

  1. RSS-підписка
  2. Отримання нових записів у скриньку електронної пошти.

Далі – про кожний із способів докладніше.

Спосіб 1. RSS-підписка, тобто організація своєї власної стрічки, куди на одну сторінку збираються оновлення з багатьох сайтів. Зробити це надзвичайно просто, є 2 варіанти,

В будь-якому сучасному браузері є функція підписки або відслідковування за новинами, або рсс-агрегації. Це означає, що такі сайти як мій та багато інших (всі стенделон блоги, блоги на “безкоштовних” платформах як ЖЖ, блогспот і т.п.) автоматично формують стрічку, яку можуть зчитувати браузери, і видавати повідомлення Вам, чи є оновлення. Все що треба зробити – зайти в одне з меню браузера, знайти функцію підписки на оновлення та додати адресу сайта або щоденика.

Або те саме можна зробити за допомогою онлайн-сервісів. В них є одна доволі істотна перевага для мобільних людей – не прив’язуєшся до одного комп’ютера. Для цього достатньо натиснути на кнопочку та вибрати рідер, яким користуєшся. Я використовую . Вибір зумовлено тим, що активно користуюся поштовою скринькою gmail.com, тож не треба було окремо реєструватися. Тим не менш, є безліч інших дуже гарних сервісів, наприклад:
Читать в Яндекс.Ленте

Add to netvibes


Subscribe with Bloglines
Add to My AOL

Перелік можно продовжувати дуже довго.

Спосіб 2. Отримувати повідомлення електронною поштою. Для цього достатньо ввести свій мейл у форму, що наводжу нижче та потім підтвердити згоду на отримання новин, коли Вам прийде повідомлення. Відписатися можна в будь-який момент.

Введіть свій email:

Delivered by FeedBurner

—-

Наразі все. Сторінка буде час від часу поповнюватися – одразу, як знайду новий цікавий інструмент, який міг би бути зручним для тих, хто зайшов на цей блог.