Monthly Archive: Серпень 2008

Новий Світ

Всім привіт. Це я :-))

А ще, і це, власне, головне – дивовижна місцевість під назвою Новий Світ.

Вдячна за цю липневу вилазку Олі зі стольного града Кийова та Аліні з Черкас! Окреме спасибі Алінці за чудові фотографії, саме їх я і викладаю.

Новий Світ – селище в Судацькому районі, до якого Читати далі…

Славень України

От, сьогодні завдячуючи ЦеМіцне дізналася, що Олег Скрипка зробив новий текст на гімн України:

Квітне рідна Україна, як весняне поле,
Ми є славні українці, в нас щаслива доля.
Зникли наші воріженьки, як роса на сонці,
Ми пануєм, не бідуєм у своїй сторонці.

Душу й тіло наші предки клали за свободу,
Й ми покажем, що ми – діти козацького роду!

Якщо бути точним, то не зовсім сам, а збираючи та обробляючи варіанти гімну, що надсилали йому люди. Тому текст – народний!

Був презентований 23 серпня на Хрещатику : http://vopli.com.ua/news/band/2008/08/28/slaven.html

Як на мене, то цей текст більш життєстверджуючий, бо набридло вже слухати (а тим більш співати!) депресивні слова офіційного гімну. І те, що музику залишили стару – добре, бо вона, на мій погляд, геніальна.

Невідомо, чи затвердять колись слова Олега Скрипки в якості офіційних, але з нинішніми щось треба робити однозначно. Не можна в гімні жалітися на життя, страждати (най і дуже літературно), викликати будь-які негативні емоції, використовувати занадто багато “не”. Все осяде на підсвідомість – це та пісенька, якою будуть “зомбувати” весь народ. І те що там десь підкорегували “а” на “и” щоб в першому рядку помирала не Україна, а її слава та воля – мало що змінює. Все одно на сайті Олімпійських ігор гордо написано: “Ukraine is Not Yet Dead” ! Коли це побачила, то мало зі стільця не впала. Від реготу :-)))) Дааа….. назва гімну країни, люди якої хочуть жити, розвиватися…

Істинне призначення людини — жити, а не існувати (с) Джек Лондон

Один з моїх найулюбленіших письменників в дитинстві. Але на відміну від інших, прочитаних і забутих, від творів Джека Лондона залишився приємний та радісний слід. Випадково натрапивши на це ім’я саме в контексті створенного ним, а не всяких дурних соціонік, не змогла відмовити собі у задоволенні зайти на Вікіпедію та виписати кілька його цитат:

  • Істинне призначення людини — жити, а не існувати.
  • Не варто чекати натхнення — за ним треба бігти з палицею.
  • Милосердя не полягає у киданні кістки голодному псу. Милосердя — це коли ти ділишся з ним цією кісткою будучи так само голодним як і він.
  • Деякі типи правди є брехнею і саме вони користуються найбільшою популярністю.

Та суть, звичайно не в цитатах, а в тому справжньому та правдивому світі, в який поринаєш, тільки-но відкриєш книжку… хоча тепер це швидше зробити запустивши браузер :-)

—-

Запустила собі одне хороше оповідання – Джек Лондон. Любовь к жизни.