Monthly Archive: Листопад 2008

Захід сонця біля Долгоруковської яйли

Вереснева фотка.

Біля Долгоруковської яйли

Знаходиться ця яйла в Сімферопольському районі Криму, навпроти Чатирдагу. Там немає видовищних скельних обривів, але є найбільша кримська печера – Кизил-Коба (кизил в перекладі з кримськотатарської – червоний). Фото зроблено як раз недалеко від входу в печеру. В печері не була, бо я не прихильниця такого виду відпочинку, не дуже вони всі мені подобаються. Хоча… для розширення світогляду можна буде якось зібратися – там є екскурсійний маршрут 500 м, тож має бути безпечно.

Про мову… сумніваюсь

Невеличке питання. Постійні читачі блогу знають, що я спочатку вела щоденник російською, можна знайти багато записів на ній (до весни цього року, що були колись в ЖЖ). То було досить природне – вести блог рідною мовою (note: словосполучення “рідна мова” для мене означає російська). Потім, з певних причин, прийняла рішення писати українською.

Але зараз почала сумніватися – річ в тому, що звикла робити все добре, а перечитуючи минулі записи, я знаходжу граматичні помилки (з останнього: знайшла слово “щоденник” з однією “н”). Про недосконалу стилістику взагалі мовчу.

От думаю: а я не поспішила? Може краще спочатку трохи вдосконалити мову?

І ще одне питання: які помилки найчастіше Вам трапляються у моєму блозі? Якщо будете мені на них вказувати, буду тільки вдячна.

Осінь триває

Так, поки цвітуть хризантеми.

Люблю приходити в Нікітський Сад. В будь-яку пору року: і в літню спеку, і в морози, і весною, а особливо – в пізню осінню пору, коли розпускаються хризантеми. Сьогодні я приготувала Вам екскурсію на щорічний Бал хризантем. Дивіться, розглядайте, питайте про них. І обов’язково обирайте собі – на будь-який смак. Є всі (крім блакитного) кольори, є будь-які форми і багато, дуже багато!!

Хризантеми

Читати далі…

Про Гугль, Гуглотерапію, Джека Лондона та Параолімпійський рух

Здорово посміялася, прочитавши сьогодні про Гуглотерапію. Адже в топі фраз, по яких знаходять мій блог, – “сенс життя”, “як жити а не існувати”, “призначення людини” і т.п. І все через те, що колись я опублікувала в цьому блозі невеличкий запис про Джека Лондона та навела цитату: “Істинне призначення людини — жити, а не існувати”. А я ще дивувалася – ну чому? Я ж пишу про зовсім інше!

Але на першому місці серед пошукових запитів, по яких знаходять мій блог, – по параолімпіаді. Після перемоги наших футболістів на Параолімпійських іграх я написала пост, в якому щиро пораділа успіху наших, які з 74 медалями посіли 4 загальнокомандне місце, пропустивши вперед тільки Китай, Велику Британію та Сполучені Штати. І опублікувала фотографії з офіційного сайту – по одній на призера та чемпіона. Не всіх, щоправда, але це тільки тому, що інших не змогла знайти. І написала скільки медалей і в яких видах спорта вони здобуті.

І що в результаті? – Гугл виводить мій блог на перше місце (станом на сьогодні, 22 листопада, 19:00) по запиту параолімпійські чемпіони, фото параолімпійських чемпіонів і в першій десятці по запитах призери параолімпійських ігор, параолімпійці фото.

Чому в мене, в звичайному особистому щоденнику, тематика якого дуже далека від параолімпійського руху, рейтинг більше, ніж у всяких розкручених новинних сайтів чи державних установ? Чи це тому, що поважні держустанови та розкручені медіа не вважають за потрібне інформувати громадськість про людей, які завдякі своєму бажанню та волі роблять більше для країни, ніж свори (інше нематерне слово важко підібрати) політиків?

Та й не тільки про призерів. Чому в новинах обов’язково згадають про те, яку нову сукню одягла прем’єрка, ким в черговий раз незадоволений високоповажний пан президент, скільки на цей раз побитих пик у верховній раді і чому майже ніколи не кажуть про те, що Параолімпійському чемпіону 365 чи 366 днів у році потрібна стороння допомога для того, щоб просто вийти з дому?! І йому, і тисячам інших, таких як він. Чому не пишуть про те, що (за дуже невеликим виключенням) в держустанови та й (подумайте тільки!) в лікарні самостійно попасти може тільки здорова людина?! Що пандуси (така штука на сходах для людей у візках) робляться так, що там без сторонньої допомоги можна просто вбитися?!

Та мені глибоко плювати на те, скільки полягло в черговій бійці парламентаріїв, в який модний прикид одягся хтось із можновладців, але мені не все одно що дехто з моїх друзів не може банально вільно пересуватися. Просто від дому до магазину та назад. На прогулянку в парк. Навіть у лікарню!

Листопадне

Останнє листя, останні плоди. Ще трохи і залишаться тільки гілки дерев та стовбури.

Гілки, доречі, теж бувають різнокольоровими. І дуже фактурними – так, кожний різновид, та навіть просто два кущика поруч мають свою кору, свої подряпинки, свій малюнок. Але то вже інша історія. Зараз до Вашої уваги – листопадна феєрія.

Виноград в листопаді

Читати далі…

Фотозвіт з відкриття виставки

От, нарешті воно сталося. Хвилювання, приготування, метушня вже позаду.

Ой, які в мене були муки з підбору одягу – треба ж і виглядати на всі сто, але так, щоб не затміть собою свої ж картини :-)) Макіяж, зачіска. Зачіску та стрижки, доречі, знову зробили погано – наш перукар робить не так, як йому кажеш, а як він вміє :-( А переробляти вже часу не було. Ну та ладна, проте візерунок на колготках в мене дуже підходив під тематику виставки!

А далі… а далі дивіться як все було. Читати далі…

Радісні приготування

Ух! Останні кілька днів в мене розписані майже по хвилинах.

Стільки всього зроблено, а ще скільки треба… навіть не уявляю, як то все встигаю, і навіть трошки часу залишається залізти в інтернет :-)

Маленькі дрібнички та великі приготування – нічого не можна забути. Зробити запрошення, надрукувати їх. А скільки треба мистецтва на сам процес запрошення людей! Шампанське, оформлення зали. Манікюр, макіяж, зачіска, сукня. Хоча ні, сукні в мене не буде – це занадто банально.

Навіщо і чому все це? – річ в тому, що я вперше в своєму житті Читати далі…

Водоспад Джурла

Давно мріяла туди потрапити, але все ніяк.

І от, нарешті вдалось :-)

Джурла

Він далеко не найвищий серед водоспадів, але безперечно вартий того, щоб подивитися на нього. Треба буде сходити туди ще раз, навесні, коли води буде більше :-)

Кулінарне :-)

Знайшла на chef.com.ua

Рецепт яблочного пирога (для мужчин понятным языком):

1. Возьмите из холодильника 10 яиц, положите на стол оставшиеся семь и
вытрите пол, в следующий раз будьте предельно внимательны.
2. Возьмите таз и разбейте об его угол яйца, вылейте их содержимое в таз.
3. Протрите стол от желтков, будьте аккуратны. Итак, у нас в тазу 5 желтков.
Читати далі…